דף הבית / בדיקות אתר - חינם

בדיקות אתר - חינם

ברוכים הבאים אל המקום בו אני יכולה לעזור לכם לקבל החלטות חשובות לגבי הצלחת האתר והעסק שלכם מבלי לסכן אגורה. אני שמחה להעניק לכם כמה התנסויות חינמיות דרכן תוכלו לאמוד את מצב האתר ואומדן לגבי היכולת שלכם להביא אותו למצב אופטימלי בכוחות עצמכם. אם תחליטו שזה דורש מכם יותר ממה שאתם מסוגלים ויותר זמן ממה שיש לכם - אשמח לתת לכם הערכת מצב כללית והצעת מחיר אישית. לעסקים קטנים בתחילת דרכם ישנה אפשרות לקבל הצעת מחיר מדורגת שצומחת ביחד עם העסק. אשמח לשוחח אתכם ולתת לכם את כל הפרטים בטלפון.

למה אני עושה זאת?

 

א. קידום וניהול אתר באינטרנט הוא תחום לוטה בערפל עבור בעלי עסקים כמוכם שלא התמקצעו בתחום או לפחות לא מבינים מספיק כדי להבין על מה בדיוק אתם משלמים. אני מבינה את הקושי בקבלת החלטה מעין זו ועושה כל מה שניתן על מנת להבטיח ולהוכיח שהגעתם למקום הנכון ובביטחון. 


ב. קושי נוסף הוא הדיסקרטיות אותה מבקשים לקוחותי האחרים ועליה אני חתומה מולם בחוזה.
מנהל אתר/איש SEO מעולה הוא נכס יקר אותו ברוב המקרים לא רוצים לחלוק בעלי העסקים האחרים בעיקר כי בכך הם קונים לעצמם מתחרים מיותרים. בעייתיות זו הביאה אותי להחלטה שטוב מעשה על מעשייה... ומעבר לבדיקה והטיפים החינמיים גם אשמח לקיים אתכם פגישת יעוץ לא תשלום ולהגיש לכם הצעת מחיר שלא מחייבת אתכם בדבר.

ג. בגישה שלי אם אתם יכולים לנהל ולקדם את האתר שלכם לבד ובמקצועיות זה נהדר, אפילו שמחה להעלות מאמרים ומדריכים איכותיים שיוכלו לעזור לכם בדרך. אם אתם מתכוונים לעשות את זה "בערך" דעו שמקרה הזה "בערך" הוא לא רק חסר ערך (הלוואי) הוא נזק גדול, כי בגוגל טעויות לעתים הן בלתי נסלחות והוא לא שוכח אותן הרבה אחרי שאתם כבר שכחתם.

שנתחיל? 

בדקו עד כמה האתר שלכם מקודם

אנשים על האינטרנט  “סורקים” תוכן - והרבה.  מעבר לתוכן איכותי אתם חייבים כותרת מנצחת על מנת לגרום ללקוחות פוטנציאליים לעצור ולהכנס פנימה לקרוא.

חקר מילות מפתח משמש להשגת דירוג גבוה יותר במנועי החיפוש ע"י איתור המילים הנכונות והטמעתן בתוכן באופן טבעי, רלוונטי ואיכותי.

אופטימיזציית תוכן מטרתה להבטיח עבור הגולשים תוכן באיכות גבוהה בשילוב טבעי של מילות המפתח אותם מחפש קהל היעד שלכם.

אופטימיזציית מבנה מטרתה סידור נכון של האתר, על מנת  לעזור לסורקים של google לראות שהאתר בנוי בהיררכיה ברורה ונכונה.

אופטימיזציית קוד מטרתה לעזור לסורקים של google להביא עבור המשתמשים במנועי החיפוש את התוכן הכי רלוונטי בזמן הכי מהיר.

 

Upwords2000@gmail.com |  058-741-741-8 | לאון בלום - חיפה

Upwords | 

Tamar Kamar

ניהול וקידום אתרים בלי פחד גבהים

ספרו לי כיצד אוכל לעזור לכם