שירותי קידום, כתיבת תוכן ושיווק באינטרנט תפורים במידה המדויקת

דף הבית / הצעת מחיר אונליין

הערכת מחיר

מוזמנים לקבל גם הצעת מחיר אישית

פגישת יעוץ

פגישת היעוץ מטרתה הכרות עם בעל העסק ועם המטרות, הפוטנציאל, קהל היעד, המתחרים והתחרות של העסק. לאחריה נבדוק בכלים מקצועיים את התכנות הקידום ורמת הקושי, ונגיש הצעת מחיר מדויקת ומפורטת.

הפגישה הינה ללא עלות וללא התחייבות!

ניהול אתר

ניהול אתר כולל שירותי אופטימזצייה כללית לאתר, קידום אתר בגוגל ( SEO - קידום אורגני), שיווק האתר בגוגל ( CPC - קידום ממומן ),  ניהול רשתות חברתיות וניהול תוכן. מאחר וגודל האתר, כמות הביטויים לקידום, כמות הפוסטים והתכנים משפיעה על המחיר, פער המחירים מעסק לעסק משתנה בהתאם. מחיר ניהול אתר מלא מתחיל מ 3000 ש"ח. 

קידום אתר בגוגל (SEO - קידום אורגני)

קידום מיקומי האתר בתוצאות החיפוש של google כולל אפיון אתר, חקר מילות מפתח, מחקר זירת התחרות, אופטימזיות לאתר עבור המשתמשים ובהתאמה למנועי החיפוש (קוד, מבנה ותוכן), בניית מפת קישורים וניהול תוכן האתר. גודל האתר, קושי זירת התחרות ומס' הביטויים לקידום משפיעים על המחיר. מחיר קידום אתר בגוגל מתחיל מ 2000 ש"ח. 

בנק שעות שירות קידום אתר בגוגל  - גמיש

ניתן לרכוש סל שעות שירות לקידום האתר. סל שעות קידום מאפשר לכם לשלוט בתקציב הקידום ולהגדיל אותו בהדרגתיות לנוכח התוצאות. אפשרות זו מומלצת בעיקר בתחילת תהליך התקשרות, לעסקים שלא השתמשו בשירות קידום מקצועי ורוצים לבחון את יעילותו עבור העסק. 

שיווק ברשתות חברתיות

בעזרת הרשתות החברתיות ניתן לקדם את העסק, לנהל מערכת יחסים ומעורבות עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים ולהגביר את התנועה אל האתר. עלות ניהול רשתות חברתיות מושפע מכמות הפוסטים השבועיים וכמות הקמפיינים החודשיים. לדוגמא: עלות ניהול דף אוהדים בפייסבוק הכולל 2 פוסטים שבועיים + ניהול קמפיין ממומן 1500 ש"ח.

בנק פוסטים /קמפיינים לרשתות חברתיות

ניתן לרכוש סל פוסטים ללא הגבלת זמן למימוש. נגמרה המכסה? מזמינים עוד. מתאים לעסקים שמנהלים עצמאית את דף האוהדים וזקוקים לפוסטים או קמפיינים ממומנים בתדירות נמוכה. כמו כן מתאים למי שרוצה לבחון את איכות שירות הכתיבה שלנו מבלי להתחייב לתקופה ארוכה מראש.

ניהול תוכן דיגיטלי

ניתן לקבל שירות כתיבת מאמרים או תוכן אתר. מרכיב המחיר מושפע באם מדובר בתוכן תדמיתי/ מחקרי/ מקצועי/ שיווקי.
כמו כן התוכן מושפעת מאורך התוכן (מס' מילים). מחיר מאמר בן 500 מילים ינוע בין 200-300 ש"ח. כל התכנים מותאמים מקצועית לקידום האתר על פי כל כללי ה - SEO והם כתובים ברמת תוכן מקצועית וגבוהה!

מחקר זירה (חקר מילות מפתח + מחקר תחרות ומתחרים)

אלה מכם המעוניינים לקדם את האתר לבד, לא תוכלו להתחיל בלי מחקר זירה. המחקר מתבצע מעל גבי כלים מקצועיים רבים על מנת להבטיח את הביטויים הנכונים והכדאיים לקידום. אם אתם מעוניינים לבחון מקצועית את הביטויים הנכונים לקידום העסק בתוצאות החיפוש של גוגל ולהגברת תנועה לאתר נכון יהיה לא לוותר על ניתוח זירה מקצועי.

עלות מחקר זירה מושפע מזירת התחרות בה מתנהל העסק ויכול לנוע בין 1500- 2500 ש"ח.

 

אם יש לכם בקשה מיוחדת אשמח להתייחס אליה לעומק ובצורה אישית. אנא מלאו את הפרטים ותארו באופן ברור כיצד אוכל לעזור ולאיזה מענה אתם מצפים. אשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי.
תמר קמר -  UPWORDS

Upwords2000@gmail.com |  058-741-741-8 | לאון בלום - חיפה

Upwords | 

Tamar Kamar

ניהול וקידום אתרים בלי פחד גבהים

ספרו לי כיצד אוכל לעזור לכם