האדם הוא חיה חברתית ולכן רשתות חברתיות השתלטו על חיינו.

דף הבית / שיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות

דברים מדהימים יקרו ברגע שבאמת תאזינו ללקוחות שלכם (Jonathan Mildenhall).

כולנו חיים ונושמים את מהפכת הרשתות החברתיות.
הפסיכולוג אלפרד אדלר טען שהאדם הוא יצור חברתי, ואירועים חברתיים משפיעים על חייו, מניעיו והחלטותיו. הרשתות החברתיות פתחו צוהר גם לאלה המנותקים ביום יום מסביבה חברתית, ופעילות חברתית זו שיככה לא מעט חסך גדול זה. המשיכה לשוחח עם אנשים, להיות אתם באינטראקציה, להציץ אל עולמם, ללמוד מניסיונם, למצוא דברים משותפים ואפילו להתנחם בצרותיהם נתנה מענה גדול לצורך זה שבלעדיו האדם חש תסכול עמוק, בדידות עצומה שחסמה את מימוש חייו במלואם. לא פלא שהרשתות החברתיות הולכות ומתרבות, והופכות להיות חלק דומיננטי משגרתנו. כולם כבר שם ורק טבעי שגם בעלי העסקים לא יוותרו על נוכחות זו. כ- 80% מהמותגים הגדולים מעורבים ברשתות החברתיות השונות ועושים כל מאמץ להתערות בין הלקוחות, לתקשר ולשמור איתם על קשר קרוב וארוך טווח.מטרת הרשתות החברתיות היא לחבר בין אנשים ובין עסקים ללקוחות.


לא כולנו מחוברים לכל הרשתות החברתיות ולכל רשת חברתית המאפיינים המיוחדים לה. כבעלי עסקים עליכם לבחון כל רשת בנפרד ולבחון האם היא מתאימה ויעילה לעסק.
כל הרשתות החברתיות יכולות ברמה כזו או אחרת להועיל לכל עסק אך מאחר ואין ביכולתכם לתת את כל הכוח בכולם עדיף להתמקד ברשתות האפקטיביות ביותר עבורכם ולהשקיע בה בקשרים איכותיים ובתכנים מקוריים ובעלי ערך. אם העסק שלכם עדיין לא פעיל ברשתות החברתיות אתם בעצם מוותרים על נתח עצום של לקוחות פוטנציאליים.
אל תאבדו אותם.

 

נקודות חשובות לתשומת לבכם:


למדו לעומק את הכלים, את הקהל ואת ההזדמנויות של הרשת החברתית בה בחרתם.
לכל רשת חברתית שפה משלה – למדו והשתמשו בה.
נהלו בזהירות את מוניטין העסק. טעויות ברשתות חברתיות עלולות להיות בלתי נשכחות ונסלחות.
פרסמו בזמנים קבועים – פתחו ציפיה.
הקפידו על ערך בכל התכנים שאתם מעלים עבור האוהדים שלכם. אם לא תהיו איכותיים האוהדים ימהרו להחליף אתכם במתחרים שלכם.
תנו לאוהדים סיבה להתבטא והגיבו כמה שיותר מהר.
אל תמכרו! לשם כך יש את הקמפיינים הממומנים. יצרו תמהיל מגוון, רגשו, שתפו, תנו טיפים, פרגנו, סקרנו ומקמו את עצמכם כמומחים בתחום העסק שלכם בערוצי הרשת.
יש קשר הדוק בין קידום האתר במנועי החיפוש של גוגל ובין איכות הפעילות שלכם ברשתות חברתיות . השתמשו חכם ברשתות החברתיות גם לטובת הקידום האורגני.
 


 

UPWORDS מנהלת דפי פייסבוק ורשתות חברתיות נוספות ומביאה לשלוש תנועות אורגניות עיקריות:


1. הזרמת תנועה גדולה אל האתר
2. אינטראקציה עם לקוחות ומתעניינים, שמירה על קשר ומענה בזמן אמת
3. הגדלת רשימת התפוצה של דף האוהדים

רשתות חברתיות מובילות:


פייסבוק: 74% מהמותגים הגדולים בכל העולם מנהלים דפי אוהדים בפייסבוק, ונכון להיום זוהי רשת חברתית מס' אחד של כל מהלכי השיווק המודרנים. הרשת מונה כ- 500 מליון משתמשים.

 

יוטיוב:  חברת בת של Google , רשת שיתוף הווידאו הגדולה בעולם, והיא משמשת ככלי יעל מאוד לחשיפה אטרקטיבית. לגוגל יש אינטרס גדול לקדם את יוטיוב ולכן נותנת לסרטונים קדימות בדף התוצאות של מנוע החיפוש שלה. לאתר יש יותר ממיליארד מבקרים בחודש.

 

לינקדאין: רשת חברתית הידועה בצד העסקי שלה.  בלינקדין ניתן  בעיקר ליצור "נטוורקינג", למצוא לקוחות חדשים, לאתר עובדים ולמתג את העסק או הארגון. עיקר הצלחתה היא בחו"ל, על כן אם יש לכם עסק/חברה/ארגון הנותן שירות ברחבי העולם זו הרשת שלכם ללא ספק. הרשת מונה כיום כ- 90 מיליון משתמשים.

 

טוויטר:  רשת חברתית הפועלת באמצעות "ציוצים" של מקסימום 140 תווים. מטרתה הבסיסית של טוויטר היתה לפרסם אירועים, חדשות וריכולים בזמן אמת. הרשת התבססה על טקסט קצר וממוקד והיווה יתרון לעיתונאים ומובילי דיעה, אך גם ייצור בז תקשורתי סביב העסק שלכם ברשת. בניסיון לעמוד בקצב צמיחת הפופולריות של רשתות חברתיות מובילות, טוויטר מרחיבה כל הזמן את האפשרויות. הרשת מונה כיום מעל 100 מיליון משתמשים.

 

אינסטגרם:  התחילה כרשת לשיתוף תמונות בלבד, ועם הזמן הרחיבה את האפשרויות כם לטקסט קצר וסרטונים. חזקה מאוד בעיקר ללקוחות בטווח גילאים 24-35.

Google+: רשת חברתית של גוגל. לא תפסה חזק בישראל אבל בעלת יתרונות בולטים. פתוחה באופן אוטומטי לכל משתמשי Gmail, ובהצטרפות ל"גוגל לעסק שלי" – העסק שלכם יופיע במפות  Waze

 

אשמח לשמוע על העסק שלכם ולהתאים לכם את הרשתות החברתיות המומלצות לעסק שלכם

בואו נדבר

מאגר שאלות ותשובות

קידום אתר ב- S.0.S

5 פעולות שאתה חייב לבצע באתר על מנת שיקודם ב- Google

יש לכם מאמר ואתם מחפשים כותרת?
שלחו לנו את המאמר
וקבלו כותרת מנצחת חינם.

אופטימלית מבנה דף הבית באתר  ב- S.0.S

המלצות לשיפור חוויית המשתמש 

Upwords2000@gmail.com |  058-741-741-8 | לאון בלום - חיפה

Upwords | 

Tamar Kamar

ניהול וקידום אתרים בלי פחד גבהים

ספרו לי כיצד אוכל לעזור לכם