עולם העסקים משתנה במהירות, אולם הצורך בתוצאות נשאר קבוע.

דף הבית / ניהול אתר

ניהול אתר

קידום, כתיבת תוכן ושיווק באינטרנט

"בכל שוק יש שני כסילים: אחד מבקש מעט מדי, אחד מבקש הרבה מדי" - (פתגם רוסי)
היו מדויקים!

 

בעבר היינו פוגשים את הלקוחות שלנו בבית העסק ומנהלים את קשרי הלקוחות שלנו פיזית בבית העסק או בעזרת טלפון חוגה. אמנם היחס היה אישי יותר אבל מאידך לכל לקוח היינו צריכים להקדיש את הרגע המיוחד שלו לשימור וטיפוח היחסים לטווח ארוך. כיום אבדנו הרבה מהמגע הישיר עם הלקוחות אך בו זמנית הרווחנו ערוצי שיווק מתקדמים המאפשרים לנו בפחות זמן וביעילות רבה להגיע אל הרבה מאוד אנשים בו זמנית.


התחילו את קידום ושיווק העסק באינטרנט עם בניית אסטרטגיה חכמה


שיווק  העסק באינטרנט מתחיל מאפיון האתר והעסק, ובניית אסטרטגית שיווק ייחודית. זירת האינטרנט גדולה מאוד ולא כל הערוצים מניבים את אותן תוצאות עבור כל העסקים. כל עסק פונה אל קהל יעד שונה ומכך נגזר בפשטות המקום בו ימצא את קהל היעד של העסק, השפה בה יפנה וידבר אליו ואפילו הזמנים והשעות בהם קהל היעד של העסק פעיל יותר באינטרנט. 
לדוגמא: אם אתם משווקים פתרונות דיור לגיל הזהב או פעילות פנאי למבוגרים, סביר להניח שפרסום באינסטגרם או בשעות מאוחרות לא יהיה נכון עבורכם. לעומת זאת אם אתם משווקים מועדון בילוי לצעירים - דווקא כן. שילוב נכון בין בין כל האפשרויות של עולם הדיגיטל יביא לצמיחה והכנסות גדולות יותר לעסק.

 

תנו לתקציב הקידום והשיווק לצמוח בקצב ההצלחה

 

גם אם אתם עסק קטן ללא תקציב, ונמצאים בתחילת דרכם בכל הקשור לשיווק ופרסום באינטרנט, עדיין תוכלו בתקציב קטן יחסית ליהנות מהאפשרויות הנפלאות שהאינטרנט מציע לכם ולהגדילו עם הזמן. גם אם אתם עם תקציב מוגבל אתם לא יכולים לוותר על קידום ושיווק ברשת האינטרנט. דבר אחד ברור - עם השקעה חכמה תקבלו החזר מלא להוצאה בתוספת רווחים נאים. התנאי לכך הוא הכרות מעמיקה של כל הערוצים המוצעים לכם, בחירת המתאימים ביותר והתנהלות נכונה עם כלי השיווק. לא בערך... אלא בצורה מדויקת!
עסקים עם תקציבי פרסום ושיווק גדולים לא חוששים ונותנים למקדם אתרים מקצוען לנהל להם את מערך השיווק והקידום באינטרנט. הם כבר בעלי ניסיון ויודעים שיש תמורה לכל השקעה. איש SEO מקצועי ומנוסה בונה עבורם אסטרטגיה נכונה, עם מסר ברור, מניע ואיכותי, ודואג שהלקוחות הנכונים ייחשפו למוצר/שירות שלהם בדיוק ברגע הנכון, במקום הנכון ובמהרה הם הופכים ללקוחות הבאים של העסק. 

קראו עוד על קידום אתר באינטרנט

 

התאימו את הרגלי השיווק של העסק להרגלי הצריכה של הלקוחות


כיום כולם רוכשים מוצרים ושירותים מבלי לצאת מהבית או מהמשרד. עסקים פתוחים עבור הלקוחות שלהם 24/7 באמצעות השיווק הדיגיטלי. העולם שינה את קצב החיים, מאפשר לאנשים לחיות בעולם בו אין יותר צורך כמעט בדחיית סיפוקים וכולם רוצים שדברים יעבדו עבורם כאן ועכשיו.  פרסום באינטרנט באמצעות מכשירים חכמים תופסים את מקומם של חלונות הראווה והפרסום המיושן בעיתונים ובתיבות הדואר. הלקוחות של היום מצפים לראות אתכם שם עם כולם.

קידום ושיווק באינטרנט זו הדרך היעילה ביותר מבין כל הערוצים הקיימים, ואתם לא יכולים לוותר על יותר מ 3.5 מליארד גולשים המנהלים את הקניות שלהם, משווים ורוכשים באינטרנט.

 


ב UPWORDS נדאג ליצור מעורבות ותקשורת ישירה עם הלקוחות שלכם ברשת, ונמקסם עבורכם את חשיפת העסק ומיתוגו תוך שילוב בין כל הערוצים המדויקים לכם.
נקדם עבורכם את האתר בתוצאות החיפוש של - Google, ננהל את  נוכחותכם ברשתות החברתיות הרלוונטיות לעסק, הן בניהול דף (אורגנית), והן בניהול קמפיינים ממומנים, ננהל עבורכם את האתר בצורה המקסימלית בהתאם לתקציבכם ברמת הקוד, המבנה והתוכן.

Upwords2000@gmail.com |  058-741-741-8 | לאון בלום - חיפה

Upwords | 

Tamar Kamar

ניהול וקידום אתרים בלי פחד גבהים

ספרו לי כיצד אוכל לעזור לכם